Vissza a nyitóoldalra
 
 
 
e-mail
e-mail
Honlaptérkép Videócsatornánk Kövess minket a Facebook-on
Szezám, nyílj ki!  Szezám, zárulj!

NAPSUGÁR ÖTTUSA SPORTVERSENY
4 fős csapatok
 
Szervező:Napsugár, naps.sziv@napsugar.ro, 0264-418001, 0743-139939
Időpont:2019. június 7–9.
Helyszín:Kolozsvár
Korosztály:III. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ANYANYELVI VETÉLKEDŐ
3 fős csapatok
 
Szervező:IV. osztály: Napsugár, naps.sziv@napsugar.ro, 0264-418001, 0743-139939;
V–XII. osztály: Anyanyelvápolók Erdélyi Szövetsége, www.aesz.ro, aesz@planet.ro
Időpont:2019. május 9–12.
Helyszín:Nagyenyed
Korosztály:IV–XII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ, BALLADAMONDÓ ÉS -ÉNEKLŐ
VERSENY

egyéni
 
Szervező:mese: Napsugár, naps.sziv@napsugar.ro, 0264-418001, 0743-139939;
ballada: Anyanyelvápolók Erdélyi Szövetsége, www.aesz.ro, aesz@planet.ro
Időpont:2018. november 16-18.
Helyszín:Sepsiszentgyörgy
Korosztály:I–XII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

ARANYTOLL MESEÍRÓ VERSENY
egyéni
 
Szervező:Tunyogi Katalin, 0745-582457, tunykat@yahoo.com
Időpont:2018. november 23–25.
Helyszín:Nagyvárad
Korosztály:IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

MESÉK SZÁRNYÁN MESEVETÉLKEDŐ
4 fős csapatok
 
Szervező:Alföldy Andrea, 0740-806174, alfandi@freemail.hu
Időpont:2019. március 22–24.
Helyszín:Nagyvárad
Korosztály:II–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KURUTTY ÁLTALÁNOS MŰVELTSÉGI VETÉLKEDŐ
4 fős csapatok
 
Szervező:A csíkszentdomokosi Cseralji Iskola, 0266-336361, kuruttyomt@yahoo.com
Kurkó István, 0755-013465
Időpont:2019. május 17–19.
Helyszín:Arad
Korosztály:I–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

ŐSZIRÓZSA NÉPDALVETÉLKEDŐ
egyéni
 
Szervező:Dénes Ildikó, ildiko.karmandenes@yahoo.com
Időpont:2018. október 19–21.
Helyszín:Újszentes
Korosztály:előkészítő–VIII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KÁNYÁDI SÁNDOR ORSZÁGOS SZAVALÓVERSENY
egyéni
 
Szervező:Varsolci Általános Iskola, Dénes Irén, 0741-425752, varsolciak@gmail.com
Időpont:2019. május 10–12.
Helyszín:Varsolc, Szilágy megye
Korosztály:előkészítő–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

REGEMONDÓ ÉS KÉPREGE VETÉLKEDŐ
egyéni
 
Szervező:Dacia Gimnázium, Molnár Hajnal, 0752-373262, mohajnal@yahoo.com
Időpont:2019. április 5–6.
Helyszín:Marosvásárhely
Korosztály:III. osztály regemondás, IV. osztály rajz
további tudnivalók
  •  
 

FÜRKÉSZ HELYESÍRÁSI VERSENY
egyéni
 
Szervező:Krasznai Tünde, krasznaitunde@yahoo.com
Időpont:2019. április 12–14.
Helyszín:Nagyvárad
Korosztály:II–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

BARANGOLÁS EURÓPÁBAN ÁLTALÁNOS MŰVELTSÉGI VETÉLKEDŐ
3 fős csapatok
 
Szervező:Szent László Római Katolikus Teológiai Iskolaközpont,
Tankó Veronika Zita, 0745-861660, zita.tanko@yahoo.de
Időpont:2019. május 10–12.
Helyszín:Nagyvárad
Korosztály:III–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

VIDÁM VERSEK VERSMONDÓ VERSENYE
egyéni
 
Szervező:Hám János Római Katolikus Iskolaközpont, vidamvvv@yahoo.com
Időpont:2019. április 5–7.
Helyszín:Szatmárnémeti
Korosztály:előkészítő–VIII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

GYERMEKSZÍNJÁTSZÓ TALÁLKOZÓ
csoportok
 
Szervező:Péter Kinga, kingapeter@yahoo.com
Időpont:2019. május 3.
Helyszín:Sepsiszentgyörgy
Korosztály:előkészítő–VIII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

SZENT LÁSZLÓ, A LOVAGKIRÁLY – RAJZPÁLYÁZAT
egyéni
 
Szervező:Szent László Római Katolikus Teológiai Iskolaközpont,
Tankó Veronika Zita, 0745-861660, zita.tanko@yahoo.de
Időpont:2019. március 20. (beküldési határidő)
Helyszín:Nagyvárad
Korosztály:előkészítő–XII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KISKURUTTY JÁTÉKTANODA
megyék közti játékprogram óvodásoknak

4 fős csapatok
 
Szervező:Kurutty Oktatási és Művelődési Társaság, tel/fax: 0266 336 361, kiskurutty@yahoo.com
Márton Kinga, 0740-955388
Időpont:2019. április 12–13.
Helyszín:Székelyudvarhely
Korosztály:óvoda
további tudnivalók
  •  
 

BRENYÓ MIHÁLY MATEMATIKAVERSENY
egyéni
 
Szervező:Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Pop Ágnes, popagnes@yahoo.com
Időpont:2019. március 29–31.
Helyszín:Marosvásárhely
Korosztály:III–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

VILÁGÍTANI TUDOK!
Vallásos ünnepekhez és jeles napokhoz kapcsolódó rajzverseny és csapatjáték óvodásoknak
 
Szervező: Szent Imre Római Katolikus Óvoda, Kolozsvár, grad.szentimre@gmail.com
Időpont:2019. május 17–18.
Helyszín:Kolozsvár
Korosztály:óvoda
további tudnivalók
  •  
 

BUZÁNSZKY JENŐ ERDÉLYI FOCIKUPA  
Szervező:kurkoistvan@yahoo.com
Időpont:2019. május 10–11.
Helyszín:Csíkszentdomokos
Korosztály:IV–VIII. osztály
további tudnivalók
  •