Vissza a nyitóoldalra
 
 
 
e-mail
e-mail
Honlaptérkép Videócsatornánk Kövess minket a Facebook-on
Szezám, nyílj ki!  Szezám, zárulj!

NAPSUGÁR ÖTTUSA SPORTVERSENY
országos, 4 fős csapatok
 
Szervező:Napsugár, naps.sziv@napsugar.ro, 0264-418001, 0743-139939
Időpont:2020. május 22–24.
Helyszín:Kolozsvár
Korosztály:III. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KAV – KŐRÖSI CSOMA SÁNDOR ANYANYELVI VETÉLKEDŐ
országos, 3 fős csapatok
 
Szervező:IV. osztály: Napsugár, naps.sziv@napsugar.ro, 0264-418001, 0743-139939;
V–XII. osztály: Anyanyelvápolók Erdélyi Szövetsége, www.aesz.ro, aesz@planet.ro
Időpont:2020. május 8–10.
Helyszín:Déva
Korosztály:IV–XII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KRIZA JÁNOS MESEMONDÓ, BALLADAMONDÓ ÉS -ÉNEKLŐ VERSENY
országos, egyéni
 
Szervező:mese: Napsugár, naps.sziv@napsugar.ro, 0264-418001, 0743-139939;
ballada: Anyanyelvápolók Erdélyi Szövetsége, www.aesz.ro, aesz@planet.ro
Időpont:2019. november 15–17.
Helyszín:Sepsiszentgyörgy
Korosztály:I–XII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

ARANYTOLL MESEÍRÓ VERSENY
egyéni
 
Szervező:Tunyogi Katalin, 0745-582457, tunykat@yahoo.com
Időpont:2019. november 29–30.
Helyszín:Nagyvárad, határon átívelő
Korosztály:IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

MESÉK SZÁRNYÁN MESEVETÉLKEDŐ
országos, 4 fős csapatok
 
Szervező:Alföldy Andrea, 0740-806174, alfandi@freemail.hu
Időpont:2020. március 27–29.
Helyszín:Nagyvárad
Korosztály:II–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KURUTTY ÁLTALÁNOS MŰVELTSÉGI VETÉLKEDŐ
országos, 4 fős csapatok
 
Szervező:A csíkszentdomokosi Cseralji Iskola, 0266-336361, kuruttyomt@yahoo.com
Kurkó István, 0755-013465
Időpont:2020. május 15–17.
Helyszín:Szatmárnémeti
Korosztály:I–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

ŐSZIRÓZSA NÉPDALVETÉLKEDŐ
országos, egyéni
 
Szervező:Dénes Ildikó, ildiko.karmandenes@yahoo.com
Időpont:2019. október 18–20.
Helyszín:Újszentes
Korosztály:előkészítő–VIII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KÁNYÁDI SÁNDOR SZAVALÓVERSENY
országos, egyéni
 
Szervező:Varsolci Általános Iskola, Dénes Irén, 0741-425752, varsolciak@gmail.com
Időpont:2020. május 8–10.
Helyszín:Varsolc
Korosztály:előkészítő–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

REGEMONDÓ ÉS KÉPREGE VETÉLKEDŐ
országos, egyéni
 
Szervező:Molnár Hajnal, 0752-373262, mohajnal@yahoo.com
Időpont:2020. április 24–25.
Helyszín:Marosvásárhely
Korosztály:III. osztály regemondás, IV. osztály rajz
további tudnivalók
  •  
 

FÜRKÉSZ HELYESÍRÁSI ÉS NYELVHELYESSÉGI VERSENY
országos, egyéni
 
Szervező:Szallós Ildikó, szallosildiko@gmail.com
Időpont:2020. április 24–26. Nagyszalonta
Korosztály:II–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

BARANGOLÁS EURÓPÁBAN ÁLTALÁNOS MŰVELTSÉGI VETÉLKEDŐ
országos, 3 fős csapatok
 
Szervező:Szent László Római Katolikus Teológiai Iskolaközpont,
Tankó Veronika Zita, 0745-861660, zita.tanko@yahoo.de
Időpont:2020. május 8–10.
Helyszín:Nagyvárad
Korosztály:III–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

VIDÁM VERSEK VERSMONDÓ VERSENYE
országos, egyéni
 
Szervező:Hám János Római Katolikus Iskolaközpont, vidamvvv@yahoo.com
Időpont:2020. március 20–22.
Helyszín:Szatmárnémeti
Korosztály:előkészítő–VIII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

GYERMEKSZÍNJÁTSZÓ TALÁLKOZÓ
regionális, csoportok
 
Szervező:Péter Kinga, kingapeter@yahoo.com
Időpont:2020. április 30.
Helyszín:Sepsiszentgyörgy
Korosztály:előkészítő–VIII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

SZENT LÁSZLÓ, A LOVAGKIRÁLY RAJZPÁLYÁZAT
országos, egyéni
 
Szervező:Szent László Római Katolikus Teológiai Iskolaközpont,
Tankó Veronika Zita, 0745-861660, zita.tanko@yahoo.de
Időpont:2020. március 20. (beküldési határidő)
Helyszín:Nagyvárad
Korosztály:óvoda, előkészítő–XII. osztály
további tudnivalók
  •  
 

KISKURUTTY JÁTÉKTANODA
megyeközi játékprogram óvodásoknak, 4 fős csapatok
 
Szervező:Kurutty Oktatási és Művelődési Társaság, tel/fax: 0266 336 361, kiskurutty@yahoo.com
Márton Kinga, 0740-955388
Időpont:2020. április 3–4.
Helyszín:Sepsiszentgyörgy
Korosztály:óvoda
további tudnivalók
  •  
 

BRENYÓ MIHÁLY MATEMATIKAVERSENY
országos, egyéni
 
Szervező:Bolyai Farkas Elméleti Líceum, Pop Ágnes, popagnes@yahoo.com
Időpont:2020. május 15–17.
Helyszín:Marosvásárhely
Korosztály:III–IV. osztály
további tudnivalók
  •  
 

VILÁGÍTANI TUDOK!
vallásos ünnepekhez és jeles napokhoz kapcsolódó megyeközi rajzverseny és csapatjáték óvodásoknak
 
Szervező: Szent Imre Római Katolikus Óvoda, Kolozsvár, grad.szentimre@gmail.com
Időpont:2020. május 15–16.
Helyszín:Kolozsvár
Korosztály:óvoda
további tudnivalók
  •  
 

BUZÁNSZKY JENŐ ERDÉLYI FOCIKUPA
 
Szervező:kurkoistvan@yahoo.com
Időpont:2020. május 7–8.
Helyszín:Csíkszentdomokos
Korosztály:IV–VIII. osztály
további tudnivalók
  •